تبلیغات
وب نوشت حکمت - ارسال پیامک انبوه در تخریب دکتر جلیلی در ساعات ممنوعیت تبلیغ/ ایجاد خط تردید توطئه دشمنان انقلاب است
وبلاگicon


به دنبال تشدید شایعه پراکنی ها علیه دکتر سعید جلیلی و ایجاد خط تردید در میان حامیان گفتمان انقلاب اسلامی حجت الاسلام روانبخش عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در گفتگو با پایگاه 598 با انتقاد از عدم پخش همایش روز گذشته حامیان دکتر جلیلی درتهران انتقاداتی را بیان داشت.

حجت الاسلام روانبخش با اشاره به این موضوع افزود: با این که هر دو برنامه آقایان قالیباف و جلیلی در تهران و همزمان برگزار شد رسانه ملی در اقدامی ناصحیح فقط اقدام به پخش برنامه آقای قالیباف نمود که این موضوع خود تامل برانگیز می باشد.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری اظهار داشت: متاسفانه برخی از مراکز با ارسال پیامک های انبوه در ساعاتی که زمان تبیلغات کاندیداها به پایان رسیده است و امکان ارسال پیامک دیگر وجود ندارد سعی در ایجاد تردید در میان حامیان دکتر جلیلی هستند.

وی گفت: شایعه پراکنان با القاء بالا بودن خطر رای آوری جریان اصلاحات تمامی تلاش خود را برای سوق دادن آراء به سمت کاندیدای خاص در پی گرفته اند و این در حالی است که با توجه به استقبال و حمایت بالای مردم ما در شهر و روستاهای مختلف ایشان در صدر مقبولیت اجتماعی قرار دارند.

ایشان با یادآوری بیانات مقام معظم رهبری در ابتدای سال 92 در حرم رضوی بیان نمودند: رهبر انقلاب به درستی این تخریب ها را پیش بینی نموده بود و خبر از ارسال پیامک های میلیونی در تخریب افراد را در طول انتخابات بیان داشته بودند.

قاسم روانبخش در پایان افزود: امت حزب الله با ایستادگی در برابر این شایعه پراکنی ها بار دیگر توطئه بدخواهان انقلاب را خنثی خواهد نمود.


طبقه بندی: پاسخ به شبهات،  سیاسی،  عمومی، 
برچسب ها: جلیلی، تخریب، انتخابات، پیامک،
ارسال توسط هادی
زلال وحی
کشکول
شهدا شرمنده ایم
خبرنامه

Powered by WebGozar

آرشیو مطالب
صفحات جانبی
روزشمار

ابزار وبمستر

خرید شارژ

دانلود

قالب وبلاگ