تبلیغات
وب نوشت حکمت - جلیلی؟ نه... نه.... نه...
وبلاگicon


بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 23 خرداد 1392

با وجود آنکه اخلاق مداری و رعایت احترام نسبت به رقیب انتخاباتی یکی از اصول اولیه سیاست می باشد اما متاسفانه طی روزهای اخیر شاهد آن هستیم که نسبت به ستاره نوظهور این روزهای عرصه سیاست به شکل ناجوانمردانه ای خیل تخریب ها و بداخلاقی ها روانه می شود.

به گزارش بولتن نیوز، چند روز پیش پیامکی به صورت گسترده میان طلاب حوزه علمیه قم ارسال شده است که در آن به نظر تخریبی آیت الله مهدوی کنی نسبت به سعید جلیلی اشاره شده است و اذعان می دارد که آیت الله مهدوی ضمن اعلام برائت از ایشان معتقد است که جلیلی فاقد سعه صدر می باشد!

اما با بررسی خبرنگار بولتن نیوز و با تحقیق از اطرافیان و اعضای دفتر آیت الله مهدوی دریافتیم که این خبر و تخریب ایشان و خواندن جلیلی به این صفت از سوی رئیس دانشگاه امام صادق علیه السلام کذب محض است و هیچ پایه و اساسی ندارد.

یکی از اطرافیان آیت الله مهدوی (که می خواست نامش فاش تشود) در توضیح بی پایه و اساس بودن این مطلب به خبرنگار بولتن نیوز گفت:

«ما هم متاسفانه این پیامک را دیده ایم اما با مراجعه به اصل خبر در می یابیم که هیچ منبعی  برای آن ذکر نکرده است و این خبر کذب است.»

وی در توضیح اینکه چرا از سوی آیت الله مهدوی تکذیبیه ای نسبت به این خبر صادر نمی شود، گفت:

«اولا که آیت الله مهدوی پیش از این نظر خود را در مورد کاندیدای برتر از نگاه خودشان اعلام کردند و دوما اینکه از این دست اخبار در مورد ایشان به کرّات در رسانه ها منتشر می شود و ایشان لزومی نمی بینند که به تک تک آنها پاسخ دهند و سوما اینکه آیت الله مهدوی نه تنها جلیلی را به این صفت نخواندند بلکه ایشان فرد صالحی می دانند هر چند ممکن است در انتخابات به ایشان رای ندهند.»

وی همچنین گفت: «مشی سیاسی و رفتاری آیت الله مهدوی از ابتدای پیروزی انقلاب تا كنون و در مقاطع مختلف مشخص و هرگز به كسی این چنین توهین نكرده است.»

بر همین اساس، با نگاه به زندگی آیت الله مهدوی كنی در میابیم كه ایشان از آغاز فعالیت های سیاسی خود تا كنون رویه ثابت و معتدلی داشته اند و از جمله افرادی است كه اخلاق را در این حوزه بسیار رعایت می كنند و منش رفتاری ایشان برای بسیاری الگو و نمونه است.

متاسفانه در جریان انتخابات مجلس نهم نیز شاهد رفتارهایی بودیم و درصدد اختلاف افكنی میان ایشان و آیت الله مصباح یزدی بودند و با انشار شب نامه ای مجعول از سوی دانشجویان دانشگاه امام صادق علیه السلام، به تبیین مواضع از سوی ایشان پرداختند و این در حالی بود كه هرگز چنین مواضعی از سوی آیت الله مهدوی اتخاذ نگردید.

لازم به یادآوری است كه رویس مجلس خبرگان رهبری پیش از این به طور رسمی اعلام داشته اند كه از كاندیدای مورد نظر 2+1 حمایت خواهند كرد و به همین دلیل است كه به آقای جلیلی رای نمی دهند.

در انتها می گویم کاش دوست عزیز مااشاره ای به هجم عظیم تخریب هایی که نسبت به دکتر جلیلی صورت می گیرد می کرد و یک طرفه به قاضی نمی رفت.

 
طبقه بندی: پاسخ به شبهات،  سیاسی،  عمومی، 
برچسب ها: جلیلی، تخریب، انتخابات ریاست جمهوری، پیامک،
ارسال توسط هادی
زلال وحی
کشکول
شهدا شرمنده ایم
خبرنامه

Powered by WebGozar

آرشیو مطالب
صفحات جانبی
روزشمار

ابزار وبمستر

خرید شارژ

دانلود

قالب وبلاگ