تبلیغات
وب نوشت حکمت - چرا به لاریجانی نه می گوییم!
وبلاگicon


بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 16 تیر 1391

قضیه از زمانی آغاز شد که  انتخابات مجلس نهم  در دور اول پایان یافت.زمزمه ای در میان برخی از اصولگرایان بلند شد تا ریاست مجلس به شخصی برسد که کارنامه ی درخشان تری در فتنه  دارد و تنها گزینه ی مطرح دکتر حداد عادل بود و ریاست سابق مجلس که صندلی خود را در خطر دید.

بعد از اتمام انتخابات زمزمه ی تشکیل فراکسیونی جدید به نام "رهروان ولایت" از زبان کاظم جلالی نماینده ی شاهرود و عضو کمسیون امنیت ملی  شنیده شد.همچنین این گروه برای عقب نماندن از رقیب سرسخت خود ،علی لاریجانی را به عنوان کاندیدای خود برای سمت ریاست مجلس اعلام کرد.

به رسم مجالس اصولگرای گذشته رئیس ابتدا در فراکسیون اصولگرایان انتخاب شده و برنده انتخابات درون اصولگرایان  در صحن مجلس تنها کاندیدا خواهد بود.روشی که خود لاریجانی در ابتدای وکالتش بر طبق آن بر صندلی ریاست تکیه زد.اما ناگهان کاظم جلالی اعلام می کند که رهروان ولایت در فراکسیون اصولگرایان شرکت نخواهد کرد و رقابت اصلی در صحن مجلس خواهد بود.

قضیه باز هم جالب تر می شود!

در گیرو دار تحریم نفتی ایران اعلام می شود که کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش های مجلس شد!(رئیس این مرکز توسط هیئت رئیسه انتخاب می شود). همین طور که به عقب برویم و کمی از وقایع دور شویم خواهیم فهمید که جناب لاریجانی عجب معامله ای کرده است!


رییس کمسیون اصل نود نیز که با معرفی هیئت رئیسه به صحن مجلس و با رای نمایندگان انتخاب می شود  توسط همین طیف به نام محمد علی پور مختار خورد تا مهر تاییدی بر تحلیل ما باشد!

و این چنین همان افرادی که برای ریاست جناب ایشان تلاش کرده اند  اکنون بر مسند پست هایی قرار گرفتند که  به طور مستقیم و یا به طور غیر مستقیم به ریاست مجلس مربوط است. 

متاسفانه مجلسی که باید جای کار و شایسته سالاری باشد گرفتار سیاست بازی شده است.چنین مجلسی نه رهروی ولایت است و نه کارآمد.به امید ظهور یگانه عدالت گستر جهان.

والسلام...

طبقه بندی: سیاسی،  عمومی،  اخلاق، 
برچسب ها: لاریجانی، کاظم جلالی، مرکز پژوهش های مجلس، فراکسیون رهروان ولایت، رئیس، کمیسیون اصل نود، مجلس،
ارسال توسط هادی
زلال وحی
کشکول
شهدا شرمنده ایم
خبرنامه

Powered by WebGozar

آرشیو مطالب
صفحات جانبی
روزشمار

ابزار وبمستر

خرید شارژ

دانلود

قالب وبلاگ