تبلیغات
وب نوشت حکمت - رنج می‏بریم وقتی آقا خواسته‏ای دارند اما مجلس کار دیگری می‌کند
وبلاگicon


دبیر کل جبهه پایداری انقلاب اسلامی  در همایش طلاب حامی جبهه ی پایداری که در حضور نورانی آیت الله خوشوقت برگزار شد در سخنانی اخلاقی با بیان اینکه تقوی به شکل لحظه‏ای خوب است اما باید ملکه آن در آدم ایجاد شود، گفت: آدمی باید به گونه‏ای شود که در تمام حالات تقوا را مراعات کند.
حجت الاسلام و المسلمین آقاتهرانی اظهار داشت: باید از خدا توفیق تقوا را خواست و اینکه به جا ساکت باشیم و به جا فریاد بزنیم و به جا حرکت کنیم.
وی با بیان اینکه تقوی این نیست که همیشه آدم حالت ایستا داشته باشد، افزود: گاهی تقوا حرکت و فریاد را ایجاب می کند، همان‏طور که حضرت زهرا سلام الله علیها که با تقواترین باتقوایان است، فریاد زد، ایستاد و مقاوت کرد و آن کسی که ساکت بود، بی‏تقوایی کرد.
نماینده مردم تهران در مجلس نهم تصریح کرد: ما امیدواریم که جبهه پایداری، جبهه تقوا باشد، خدا نکند که ما بی تقوایی کنیم، اگر هم کردیم خدا ما را ببخشد و باید درست عمل کرد.
این معلم اخلاق ادامه داد: دلمان می‏خواست با جبهه پایداری باتقوایی و ولایت‏مداری را نشان دهیم، فقط شعار نباشد و جز این هدفی نداشتیم، دلمان می‏خواست این شعارهای عقلانیت، معنویت و عدالت در سایه ولایت را در عمل نشان دهیم و مردم ببینند و بدانند که می‏شود با تقوا و لجن مال نکردن دیگری هم پیروز شد.
وی با بیان اینکه ما به دنبال این هستیم که نشان دهیم می‏شود با انتقاد درست و صحبت صحیح مجلس را اداره کرد، گفت: البته برخی این را قبول ندارند و بر این باورند که فقط با شانتاژبازی، لابی‏گری، معامله کردن و بند و بست کردن می‏شود به جایی رسید، شاید به همین دلیل هم همیشه همین کارها را می‏کنند.
دبیر کل جبهه پایداری با تاکید بر اینکه ما نه بنای این کار را داریم و نه این کار را درست می‏دانیم، گفت: اگر کسی این کار را کند، به صراحت اعلام می‏کنیم او ربطی به پایداری ندارد.
آقاتهرانی اظهار داشت: من در مجلس ندیدم که کسی بگوید من با ولایت مشکل دارم، یک نفر را سراغ ندارم، ولی روند مجلس آنچه آقا می‏خواهد نیست، پس می‏شود آدم یک حرفی بزند و کار دیگری کند.
وی با بیان اینکه به دنبال این هستیم تا به قولی که به مردم می دهیم وفادار باشیم، افزود: از مردم هم می‏خواهیم به وظیفه خود عمل کنند و اگر رای ندادن به جبهه پایداری را وظیفه می‏دانند، رای ندهند.

رییس مجمع نمایندگان تهران در مجلس تصریح کرد: ما نه پول زیادی داریم که خرج کنیم و نه این آمادگی را داریم که دین و تقوای خود را برای بردن خدشه دار کنیم، واقعا دنبال نتیجه نیستیم.
آقاتهرانی با بیان اینکه برخی برای رسیدن به نتیجه از هر راه ممکنی تلاش می‏کنند، اظهار داشت: چه کسی گفته شکست در میدان جنگ وقتی که به وظیفه عمل کنیم بد است؟ چه کسی گفته اگر به مجلس برویم برده‌ایم؟ رای بردن و رفتن به مجلس با خلاف شرع نکبت است؛ خراب کردن خون شهیدان است. 
وی ادامه داد: جمله اشتغال ما به این باشد که امر و نهی خدا را بیابیم و عمل کنیم البته عاقبت با اهل تقوا است و از خدا خوش قول تر کسی نیست. 
دبیر کل جبهه پایداری با بیان اینکه بر مبنای قرآن هرچه که خلوص بیشتر داشته باشیم، تعداد کم ما بر تعداد ناخالص‏ها مسلط می‏شود، افزود: ما خیلی دوست داریم مجلس ما مجلسی اسلامی باشد و نیاید آن روزی که وقتی یک روحانی از مجلس بیرون می‏آید بگوید که زیر این سقف خدا را ندیدم.
وی اظهار داشت: ترس من از این است که در مجلسی که یک رای مهم است، آنجا دیگر تقوا و سواد مهم نیست اگر مردم تعداد خوبی از اهل تقوا را به مجلس نفرستند جمع بندی مجلس با تقوا نخواهد بود و کاری هم نمی‏شود کرد اما اگر عده ای به مجلس رفتند که حد نصاب تقوا را داشته باشند کسی دیگر نمی‏تواند کاری کند.
این معلم اخلاق با بیان اینکه قول می‏دهیم بایستیم و توان خود را در این راه بگذاریم که مجلسی مورد رضایت ولی عصر(عج) بسازیم، گفت: وقتی می‏بینیم که رهبر انقلاب یک سخنی می گویند و مجلس یک کار دیگری می‏کند خیلی رنج می‏بریم نباید این‏طور باشد و این البته به تصمیم مردم بر می‏گردد.
دبیر کل جبهه پایداری در پایان تاکید کرد: نباید فراموش کنیم که ساکتین جزو فتنه گران بودند و نباید گذاشت کسانی که به کانون‏های ثروت و قدرت وصل هستند هم در مجلس و هم دریاست جمهوری آینده موفق شوند.
طبقه بندی: عمومی،  سیاسی،  اخلاق، 
برچسب ها: آیت الله مصباح یزدی، آیت الله خوشوقت، جبهه ی پایداری، مرتضی آقا تهرانی، همایش طلاب حامی جبهه ی پایداری، عکس، انتخابات مجلس،
ارسال توسط هادی
زلال وحی
کشکول
شهدا شرمنده ایم
خبرنامه

Powered by WebGozar

آرشیو مطالب
صفحات جانبی
روزشمار

ابزار وبمستر

خرید شارژ

دانلود

قالب وبلاگ