تبلیغات
وب نوشت حکمت - تکذیب فهرست انتخاباتی هیات رزمندگان اسلام
وبلاگicon


بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 5 اردیبهشت 1391
یک بار دیگر ثابت شد که تمام اخبار برخی سایت های خبری خاص، صد در صد هم موثق نیست و از درج اخبار تأیید نشده بر روی خروجی سایت خود امتناع نمی کنند. غافل از اینکه ضربه ای که به اعتبار سایت خود می زنند به هیچ وجه قابل جبران نمی باشد.
در همین راستا اخیرا برخی از سایت های خبری که سابقه فیلتر شدن نیز دارند اقدام به ارائه لیستی 20 نفره منتخب حزب الله تهران و مسجد ارک کردند. اصل این خبر و اینکه یک چنین اقدامی از سوی هیئت رزمندگان به هیچ وجه سابقه نداشته مشکوک بود. اما با مشاهده ترکیب اعلام شده تقریبا این شک به یفین تبدیل شد که کل خبر کذب است. تا اینکه معاون فرهنگی هیئت رزمندگان اسلام در واکنش به انتشار فهرستی تحت عنوان فهرست انتخاباتی این تشکل تاکید کرد:
هیات رزمندگان اسلام کار سیاسی انجام نمی دهد، بر همین اساس هیچگاه لیست انتخاباتی نیز منتشر نخواهد کرد و فقط معیار هایی که مورد تایید رهبر معظم انقلاب است را تبیین می کند.
محمد قهرمانی معاون فرهنگی هیئت رزمندگان اسلام در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تکذیب انتشار فهرست انتخاباتی از سوی هیئت رزمندگان اسلام گفت: لیست منتشر شده در برخی رسانه ها هیچ ارتباطی با هیئت رزمندگان اسلام ندارد.
وی در ادامه تاکید کرد: هیئت رزمندگان اسلام کار سیاسی انجام نمی دهد و هیچگاه لیست انتخاباتی نیز منتشر نخواهد کرد،  فقط معیارهایی که مورد تایید رهبر معظم انقلاب است را تبیین می کند.
قهرمانی با بیان اینکه لیست منتشر شده در برخی رسانه ها با عنوان هیات رزمندگان ارگ را تنها منصور ارضی و حسین الله کرم منتشر کرده اند، گفت: شاید این لیست در برخی جاها با نام لیست مداحان نیز منتشر شود اما باز هم می گویم که این فهرست ارتباطی با هیئت رزمندگان اسلام ندارد.طبقه بندی: سیاسی،  عمومی، 
برچسب ها: هیئت رزمندگان اسلام، حزب الله تهران، تکذیب فهرست انتخاباتی هیات رزمندگان اسلام، تکذیب فهرست انتخاباتی،
ارسال توسط رسول
زلال وحی
کشکول
شهدا شرمنده ایم
خبرنامه

Powered by WebGozar

آرشیو مطالب
صفحات جانبی
روزشمار

ابزار وبمستر

خرید شارژ

دانلود

قالب وبلاگ